Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Асфальтоукладальники та ковзанки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Для укладання асфальту використовують спеціальну техніку, яка має назву — асфальтоукладальник або ковзанка для дорожнього будівництва. Високі показники виконаної роботи головним чином залежать від якості спецтехніки, яка використовується для укладання дорожнього покриття. Щоб нічого не стало на заваді рівному та професійному укладанню асфальту, обирайте перевірену техніку японського виробництва, яку можна купити або взяти в оренду в Одесі, Києві та інших містах України за допомоги компанії Тотус Техніка. 

Як правильно вибрати каток для асфальту

Компанія Тотус Техніка пропонує продаж та прокат вживаних японських  асфальтоукладників. З нами ви можете підібрати потрібну спецтехніку та забезпечити продуктивну та безперервну роботу по укладанню дорожнього покриття. 

Рекомендуємо перед замовленням визначитись з тим, який каток для асфальту вам потрібен. Для цього розглянемо основні різновиди асфальтоукладчиків та їх відмінності:

  • Різновиди по ходовій частині — виділяють колісні і гусеничні агрегати. Колісні машини більш маневрені та швидкі, їх зазвичай використовують при укладанні асфальту на невеликих ділянках, вузьких пішохідних доріжках, або для часткового ремонту дорожнього покриття. Гусеничні асфальтоукладальники більш продуктивні, їх використовують для укладання покриття на великих та широких ділянках.

  • По способу пересування асфальтоукладчики бувають причепними, напівпричепними та самохідними. Найбільш поширеними та сучасними є самохідні, які забезпечують високу продуктивність роботи за рахунок неперервної укладки асфальту. 

  • Самохідні ковзанки для доріг класифікуються за продуктивністю — легкі до 75 тонн за годину, середні 75-150 тонн/год, важкі 150-300 тонн/год, та надважкі більше 300 тонн/год.

Розміри асфальтоукладальників можуть відрізнятися в залежності від призначення роботи машини. Компактні міні асфальтоукладальники або ковзанки для доріг показують відмінну маневреність і продуктивність, що дозволяє працювати на обмеженій території у найтісніших місцях. Коли потрібен асфальтоукладальник для тротуарів, пішохідних доріжок, ямкового ремонту дорожнього покриття, звертайтесь до нас. На сайті компанії Тотус техніка можна вибрати, купити чи взяти в оренду в Одесі, Києві вживані ковзанки для дорожнього будівництва, та нові чи б/в запасні частини до придбаної техніки.

Вживані асфальтоукладальники — відмінна якість та помірна ціна 

Японські укладальники асфальту, які можна купити чи взяти в оренду у нас, забезпечують надійне зчеплення з поверхнею та широкий діапазон укладання. Моделі з каталогу Тотус Техніка мобільні, мають легке налаштування та зрозуміле управління, завжяки чому їх легко використовувати на міських вулицях, парковках, сільських дорогах, приватній території біля будинку та багатьох інших місцях. 

На сайті компанії Тотус Техніка можна вибрати та купити вживані асфальтоукладальники у відмінному стані, які ми поставляємо напряму з Японії. Технічні працівники компанії проводять повний огляд автопарку перед тим як запропонувати вам продаж або прокат техніки. Ціни на асфальтоукладальники доступні, при цьому лишаються незмінними висока продуктивність роботи та якість технічних засобів.

На всю дорожню техніку яку було придбано у нас, надаємо гарантію 6 місяців. Після закінчення гарантійного терміну, технічні фахівці компанії здійснюють сервісний ремонт та заміну запчастин.

 

Вгору