Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Газобензинові навантажувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Газобензинові навантажувачі — самохідна спецтехніка, що використовується для виконання вантажно-розвантажувальних та складських робіт. Агрегати здатні функціонувати на природному газі та бензині, що дозволяє використовувати навантажувачі як у закритих складах, так і на відкритій місцевості.

Компанія Тотус Техніка пропонує купити або взяти в оренду вживані вилкові навантажувачі японського виробництва та нові або вживані запчастини до них. Ми пропонуємо тільки якісну техніку, що пройшла необхідну предпродажну перевірку в Україні і готова до використання одразу після прибуття до клієнта.

Особливості роботи газобензиновх навантажувачів

Газобензинові вилкові навантажувачі — спеціальна техніка, з робочим органом у вигляді вил, що працює на двох видах палива (природному газі і бензині). Який вид палива необхідно використовувати в конкретних умовах, визначає водій/оператор навантажувача. 

Вилкові навантажувачі мають робочий механізм у вигляді горизонтальних вил, завдяки якому агрегат виконує роботу по переміщенню, навантаженню, розвантаженню та штабелюванню вантажів. 

Вилкові навантажувачі японського виробництва, які можна купити чи взяти в оренду в Одесі, Києві та інших містах України, оснащені необхідними ступенями очищення вихлопних газів, що дозволяє працювати на двох видах палива не тільки на вулиці, але й в закритих приміщеннях з достатнім рівнем вентиляції.

Для заправки техніки газом потрібні спеціальні балони, які можна попередньо заправити на заправній станції і після за необхідності замінювати без зайвого простою техніки. 

Переваги використання навантажувачів із газобензиновим двигуном

Вилкові газобензинові навантажувачі працюють на двох видах палива — природному газу та бензині. Це дозволяє оператору/водієві під час роботи в цілях економії або збільшення продуктивності техніки, переключати потрібний вид палива.

Плюси використання газобензинових навантажувачів:

  • продуктивність, висока потужність роботи техніки, можливість розвивати високу швидкість, що потрібна під час тривалого робочого процессу;

  • легке та зрозуміле управління робочими режимами;

  • низький рівень шуму та вібрації (порівняно з дизельною технікою);

  • конструкція двигуна доволі проста, що робить технічне обслуговування легшим;

  • компактні розміри техніки (вантажопідйомнісь до 5 тонн) дозволяють вирішувати різні складські завдання в умовах обмеженого простору, на території з вузькими проходами або в вагонах-рефрижераторах;

  • можлива автономна заправка природним газом, за допомоги переносних газових балонів;

  • невибагливість в експлуатації, можливість використання двопаливної спецтехніки при низькій температурі повітря;

  • екологічність використання газового палива;

  • економічна вигода завдяки тому, що ціна деталей на газовий двигун значно нижча, ніж для аналогічної техніки з іншим видом палива.

Покупка та оренда в Одесі газобензинових навантажувачів доступна широкому загалу споживачів. Ціни на оренду чи покупку газобензинової спецтехніки цілком доступні, що робить дану категорію вилкових навантажувачів затребуваною серед наших покупців. Невисока вартість газового палива також є однією з головних переваг, що відіграє вирішальну роль у питанні чому варто купити або орендувати саме цей вид техніки.

На сайті компанії Тотус Техніка можна підібрати та купити або орендувати вживані вилкові газобензинові навантажувачі, та нові автозапчастини для них. Асортимент каталогу представлений ​​технікою японських виробників: Toyota, Komatsu, Mitsubishi, TCM, Sumitomo та інших. На всю спецтехніку ми надаємо гарантію, а також здійснюємо післягарантійне сервісне обслуговування. 

 

Вгору