Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Бензинові навантажувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бензинові вилкові навантажувачі використовуються для виконання вантажно-розвантажувальних робіт на відкритих площадках та великих складських приміщеннях з якісною вентиляцією. Функціонування техніки забезпечується використанням бензину для роботи двигуна, що підвищує продуктивність навантажувача. 

На сайті компанії Тотус Техніка можна вибрати та купити вживані навантажувачі на бензині та нові оригінальні запчастини для ремонту спецмашин. Для короткотривалих або сезонних робіт у нас є продаж та оренда в Одесі, Києві якісної техніки японського виробництва.

Основи роботи бензинового вилкового навантажувача

Бензинові вилкові навантажувачі японського виробництва — практичні вантажні машини, що застосовуються для завантаження, розвантаження, переміщення вантажів на відкритих площадках, складах, у контейнерах, фургонах, виробничих цехах. Завдяки високій потужності та надійності роботи, спецтехніка на бензині добре показує себе у логістичній, виробничій, будівельній та сільськогосподарьській галузях. 

Вилкові бензинові навантажувачі витримують різні умови експлуатації, що дозволяє їх використовувати незалежно від температурних коливань на вулиці. В основі конструкції навантажувачів японського виробництва, які можна купити чи орендувати у нас, —  надійний метал вкритий захисним покриттям. Використання якісних матеріалів для виготовлення техніки забезпечує їй довготривалий термін роботи та витривалість під час постійного навантаження. Саме тому японські вживані навантажувачі не поступаються новим у продуктивності та не вимагають частого ремонту.

Управління технікою зрозуміле і просте, всі дії оператор виконує із спеціальної кабіни водія. Наявність кабіни відкритого типу захищає оператора від випадкового падіння вантажів чи інших ушкоджень, крім того в таких кабінах водій має гарний всебічний огляд.

Переваги роботи автонавантажувачів на бензині

Основні плюси роботи бензинових моделей спецтехніки це — максимальна потужність та високі показники вантажопідйомності. При цьому варто пам’ятати, що через вихлопні гази, які виробляються під час роботи двигуна навантажувача, машину не можна довго використовувати на закритих територіях з поганою вентиляцією. 

Переваги роботи бензинових навантажувачів:

  • ефективне функціонування незалежно від температурних змін, відсутність впливу зовнішніх факторів на характеристики працездатності двигуна на бензині;

  • висока потужність та продуктивність, які сприяють безперебійній та тривалій роботі;

  • просте та зрозуміле управління, легке регулювання режимами;

  • спецтехніка невибаглива у роботі та економічна в обслуговуванні.

Компанія Тотус Техніка забезпечує власний імпорт вживаної та нової спецтехніки, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам не тільки автомобільну техніку, але й комплектуючі до неї.

Наша компанія здійснює продаж та оренду в Одесі, Києві та інших містах України вилкових навантажувачів на бензині та на газу. Ми надаємо офіційну гарантію на техніку, забезпечуємо передпродажне обслуговування та пусконалагоджувальні роботи. Виконуємо ремонт газ бензинових навантажувачів та виїзне сервісне обслуговування в різних регіонах України.

 

Вгору