Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Трактора

Міні-трактор — сучасний малогабаритний автонавантажувач, який використовують для обробки приватних земельних ділянок, у різних видах польових та садових робіт, в тому числі на ділянках зі складним рельєфом.

Компанія Тотус Техніка здійснює продаж та прокат якісної японської техніки по оптимальним цінам. Пропонуємо купити маленькі трактори чи взяти в оренду потрібну техніку в Одесі, Києві чи інших містах України. 

Коли потрібні міні трактори

Компактні автонавантажувачі — надійні помічники в тих випадках, коли треба обробити невелику земельну ділянку чи виконати певну роботу на обмеженій площі. Мобільність в роботі досягається за рахунок того, що габарити міні-техніки в 2-3 рази менше ніж звичайного трактора. Щоб обробити невелику земельну ділянку немає сенсу купувати великогабаритну техніку, значно вигідніше та зручніше купити чи взяти в оренду в Одесі, Києві малий трактор.

Міні трактори користуються попитом серед приватних фермерів, власників земельних та садових ділянок, невеликих агрокомпаній. Компактна техніка використовується:

  • для виконання різних видів земельних та садових робіт (оранки, культивації, посадки плодово-овочевих культур, косіння трави, тощо);

  • для транспортування вантажів (за умови наявності причепу); 

  • при вирішенні комунальних (наприклад, прибирання снігу) та будівельних робіт. 

При великій потужності, міні автонавантажувачі поступаються великогабаритним тракторам по ширині та довжині, що дозволяє техніці з легкістю маневрувати на територіально обмежених площадках. Для роботи невеликі трактори потребують менше палива, та займають менше місця на стоянці. Крім цього ціни на міні-трактор значно нижчі, що робить їх доступними широкому загалу українських фермерів.

При виборі техніки варто звернути увагу, що маленьки трактори це не мотоблоки чи мототрактора. Мінітрактор — це, по суті, зменшена копія великогабаритного трактора, з властивою для нього конструкцією, широкими функціональними можливостями, та аналогічним спектром робіт.

Як вибрати мінітрактор

Перш ніж купити малий трактор чи взяти його в оренду, необхідно чітко визначитись з тим спектром робіт, який має виконувати техніка. Це дозволить не переплачувати за непотрібні опції, та обрати агрегат який максимально підійде під виконання поставлених перед ним задач.

При виборі спецтехніки зверніть увагу на наступні фактори:

  • потужність — найпопулярніші показники потужності мінітракторів знаходяться в межах 24-40 к.с., також існують моделі від 15 к.с. і до 50 к.с.;

  • паливо — бензин чи дизель; через доступність та низьку ціну, більшим попитом користуються моделі, що працюють на дизельному паливі;

  • задній чи повний привід — якщо інші характеристики не відрізняються, більш потужними та прохідними є повнопривідні моделі;

  • кабіна водія — існують різні моделі як з кабіною для водія, так і без; мінітрактори з кабіною більш комфортні при роботі в несприятливих погодних умовах;

  • комплектація — кожна модель має власну базову комплектацію, тому при потребі можна додатково купити необхідне навісне обладнання і значно розширити функціонал автонавантажувача; 

  • характеристики — обирайте моделі з додатковими опціями, наприклад блокуванням диференціалу, що дозволяє працювати на складних поверхнях (вологому ґрунті, при наявності ям та крутих підйомів), наявності валу відбору потужності для приведення в дію активних робочих органів с/г техніки, можливості зміни ширини колії та інші.

Ціни на міні-трактор можуть відрізнятись в залежності від функціональних можливостей техніки, потужності, та інших факторів, тому цей пункт не має бути вирішальним.

Компанія Тотус Техніка — надійний постачальник якісної японської техніки в Україні. Ми здійснюємо продаж та прокат малих тракторів, реалізуємо нові та вживані запасні частини для них.

 

Немає товарів

Вгору