Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Електронавантажувачі

Вилкові електронавантажувачі широко застосовуються на складах та в магазинах де є вантажі призначені для обробки спеціалізованою технікою. Вигідно купити вживаний автонавантажувач японського виробництва, або взяти потрібну техніку в оренду в Одесі, Києві та інших містах України можна у нас. Компанія Тотус Техніка здійснює продаж та прокат вживаної складської спецтехніки та реалізує нові та б/в запчастини до електронавантажувачів. 

Особливості роботи вилкових електронавантажувачів

Електричні вилкові навантажувачі — різновид складської спецтехніки, що широко використовується для роботи в закритих приміщеннях (на складах, в торговельних залах гіпермаркетів та супермаркетів, на виробництві, тощо). 

Функціональне призначення електронавантажувачів:

 • автоматизація роботи по підйому та спуску, переміщенню, завантаженню, розвантаженню вантажів;

 • переміщення штучних та палетованих вантажів по території складу або залу;

 • підйом та переміщення піддонів, на висоту стелажів на складі або в залі;

 • штабелювання вантажів.

За допомоги вилкових електронавантажувачів можна оперативно обробляти вантажі різних типів, ваги та габаритів. До переваг використання навантажувача з електричним живленням відносять:

 • плавний рух машини, що важливо при роботі з крихкими грузами;

 • безшумність роботи, завдяки чому електронавантажувачі можна використовувати в торговельних залах і не заважати відвідувачам та працівникам магазинів зайвим шумом;

 • екологічність використання через відсутність вихлопних газів, ця особливість дозволяє користуватись електронавантажувачі в закритих приміщеннях із слабкою системою вентиляції.

Компактні розміри електронавантажувачів, які у нас можна вигідно купити чи взяти в оренду в Одесі, Києві та інших містах України, дозволяють маневрувати у вузьких проходах між стеллажами, та з легкістю оминати різні перешкоди на шляху.

При виборі техніки для складу варто пам’ятати про деякі обмеження та особливості використання електричних навантажувачів:

 • для роботи техніки потрібна рівна підлога;

 • тиха і майже безшумна робота техніки може наражати на небезпеку людей, які знаходяться на території де працює навантажувач, тому оператору/водієві при здійснені пересування необхідно використовувати звукові та світлові сигнали;

 • ступінь заряду акумуляторної батареї машини залежить від наявності та стабільної роботи електромережі;

 • при низький температурі швидко сідає батарея, тому важливо підтримувати постійний температурний режим на складі, або завжди мати заряджений запасний акумулятор;

 • якщо в техніці використовується свинцеві батареї потрібно облаштувати окреме приміщення для підзарядки.

Потужність електронавантажувача зазвичай менше ніж аналогічної техніки з бензиновим чи дизельним двигуном, тому при виборі звертайте увагу на цей показник. Всі питання стосовно підбору та використання електронавантажувачів можна поставити менеджерам компанії Тотус Техніка, які допоможуть вибрати потрібну модель складської техніки.

Вживаний електронавантажувач — очевидна вигода покупки

На сайті компанії Тотус Техніка можна замовити (купити чи взяти в оренду) вживані електронавантажувачі японського виробництва, та оригінальні нові чи б/в запчастини до техніки. Ціни на вживані навантажувачі нижчі, ніж на нові, при цьому по технічним характеристикам машини що були у використанні знаходяться на високому рівні. 

Ми замовляємо вживані навантажувачі безпосередньо з Японії, де техніка проходить обов'язкову перевірку спеціалістом компанії Тотус техніка. Враховуючи інтенсивне використання навантажувачів, ми поставляємо не тільки машини, але й оригінальні запасні частини для швидкого та якісного ремонту. 

 

Немає товарів

Вгору