Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Навантажувачі вилкові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Вилкові автонавантажувачі вигідно вирізняються серед іншої спецтехніки високою продуктивністю та доступною ціною. Пропонуємо якісну техніку японського виробництва та оригінальні запасні частин до неї. Компанія Тотус Техніка здійснює продаж та прокат вживаних вилкових моделей автонавантажувачів різних габаритів, вантажопідйомності, типу живлення та інших характеристик.

За потреби у нас можна купити або орендувати вживаний навантажувач та суттєво зекономити кошти, не втрачаючи при цьому якість виконання вантажних та складських робіт.

Коли потрібен вилковий навантажувач

В категорії спеціальної техніки вилковий навантажувач є одним з найбільш популярних. Широкий асортимент моделей дозволяє вибрати оптимальний за потрібними характеристиками, габаритами, вантажопідйомністю та іншими властивостями агрегат.

Застосування вилкового вживаного навантажувача буде доречним у багатьох випадках. Основні функції вилкових автонавантажувачів це: транспортування вантажів, навантаження і розвантаження. Агрегат використовується для переміщення та штабелювання різних вантажів в торговельній області, на виробництві, у складських приміщеннях та технологічних лініях, для логістичних і сільськогосподарських підприємств, в будівельній галузі, та інших випадках, де є необхідність роботи з різними вантажами — як штучними, так і сформованими в палети. 

Переваги вилкових автонавантажувачів 

Головні переваги вилкових автонавантажувачів від Тотус Техніка, які можна купити або взяти в оренду в Одесі, Києві та інших містах:

 • маневреність агрегатів та зрозумілість управління;

 • оперативність переміщення вантажів, порівняно з ручною роботою;

 • вільний рух техніки в обмеженому просторі (на складах серед стелажів, в торговельних залах супермаркетів, тощо) завдяки невеликим габаритам;

 • здатність спецтехніки працювати з різними видами вантажів — будь-яких форм, об’єму, ваги;

 • можливість роботи в закритих приміщеннях та на відкритих площадках, на різних поверхнях — гладких та нерівних, зі спусками, підйомами; 

 • наявність системи стабілізації, завдяки чому автонавантажувач може переміщати крихкі вантажі уникаючи їх пошкодження;

 • широкий вибір моделей навантажувачів, в тому числі за типом палива, що використовується для роботи двигуна. 

Покупка чи оренда навантажувача в Одесі, Києві та інших містах допомагають значно зменшити фінансові витрати на підприємстві через скорочення кількості персоналу, що виконує переміщення вантажу вручну. Крім того покупка вживаного навантажувача значно вигідніше в різних випадках, ніж придбання нового агрегата.

Нові чи вживані навантажувачі — що краще

Під час вибору і покупки спецтехніки виникає багато питань: який тип двигуна обрати, якою має бути вантажопідйомність, який функціонал потрібен для виконання певних робіт, та який навантажувач краще купувати — новий чи вживаний. Звичайно, нова техніка має безліч переваг, але якщо є необхідність зекономити гроші, чи навантажувач потрібен на певний час, то вживані автонавантажувачі від компанії Тотус Техніка — достойна альтернатива за менші кошти.

Чому купити вживаний навантажувач це вигідно:

 1. Основним і найважливішим фактором при купівлі техніки є ціна. Навантажувачі, які вже були в експлуатації коштують на 20-80% нижче, порівняно з новими моделями.

 2. Великий асортимент спецтехніки б/в дозволяє вибирати потрібну модель з додатковою комплектацією без необхідності пошуку нового аналогу.

 3. Відмінний технічний стан спецтехніки завдяки обов’язковому проходженню повної передпродажної підготовки.

 4. Наявність оригінальних запасних частин (нові та вживані) на всю техніку.

Замовляючи вживаний навантажувач у нас, ви отримуєте найактуальніші моделі вилкових агрегатів у відмінному стані, з усіма робочими функціями. Технічні фахівці Тотус Техніка здійснюють повну передпродажну підготовку техніки в Україні, щоб ви могли отримати якісний та працездатний товар. 

 

Вгору