Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Укр
0
Мій кошик

Дизельні вилкові навантажувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Дизельний вилковий навантажувач — високопродуктивна спецтехніка, що використовується для навантаження, розвантаження, переміщення та штабелювання вантажів різних типів. Моделі що працюють на дизельному паливі особливо підходять для використання у логістиці, металургії, деревообробці, агропродовольчому секторі, у сфері дистрибуції та охорони навколишнього середовища.

Компанія Тотус Техніка здійснює продаж та прокат навантажувачів на дизелі. У нас можна купити вживані автонавантажувачі японського виробництва, та нові автозапчастини для них, взяти техніку в оренду в Одесі, Києві, та забезпечити продуктивну роботу вашого підприємства.

Особливості роботи вилкових дизельних навантажувачів

Вилкові навантажувачі — спеціальна робоча техніка, що використовується для підйому, переміщення, розвантаження та навантаження різноманітних вантажів. Компанія Тотус Техніка поставляє спецтехніку безпосередньо з Японії, обираючи тільки перевірені бренди. Вживані навантажувачі, купити чи орендувати які можна у нас, виготовлені з якісних та надійних матеріалів, що підтверджено відповідними сертифікатами. 

Особливості роботи спецтехніки на дизелі:

  1. Основу навантажувача складають міцний металевий корпус та мотор, робота якого не залежить від доступу до електромережі, та не потребує заміни акумуляторних батарей. 

  2. Колеса оснащені зносостійкими шинами, що дозволяє використовувати техніку для переміщення по нерівних покритях, та складній місцевості — глині, щебені, засніженому майданчику.

  3. Дизельні автонавантажувачі більш витривалі та краще переносять температурні перепади, ніж аналогічні моделі з електричним чи газовим двигуном. Спецтехніку на дизелі можна використовувати навіть в умовах мінусової температури, що важливо для української місцевості.

  4. Висока продуктивність спецтехніки на дизелі дозволяє використовувати її в різних галузях — від логістичної до будівельної та деревообробної. 

Дизельні навантажувачі рекомендується використовувати на відкритому повітрі, або короткотривало в добре провітрюваних складських приміщеннях. Через те, що під час роботи двигуна у повітря потрапляють вихлопні гази, дизельні навантажувачі використовувати постійно в приміщенні не можна.

Також при користуванні дизельною технікою варто пам’ятати, що робота машини буде більш шумною, чим аналогічних з іншим типом палива.

Переваги дизельних навантажувачів

Складська техніка, що працює на дизельному паливі має безліч переваг, тому саме такі моделі залишаються найбільш затребуваними серед логістичних, деревообробних, будівельних та інших компаній. До переваг дизельних вилкових навантажувач відносяться:

  • легка та доступна заправка, доступні ціни на паливо;

  • низькі витрати палива при високих показниках потужності техніки, саме такі навантажувачі здатні переміщувати вантажі більше 3 тонн.

  • нижча ціна на техніку порівняно з моделями що працюють на газ бензиновому паливі або електричному;

  • зрозуміле управління, що не потребує від оператора/водія наявності особливих знань чи вмінь;

  • можливість довготривалої роботи на відкритому ґрунті навіть при температурі повітря нижче 0°С;

Компанія Тотус Техніка постачає на ринок України японську складську, навантажувальну та будівельну спецтехніку високої якості. Наші спеціалісти ретельно перевіряють кожен автомобіль перед тим як запропонувати його вам, здійснюють доставку і ремонт придбаної у нас техніки.

 

Вгору